Про нас

Наша компанія починає свою історію з 2002 року з продажу італійських стелажів. Починаючи як звичайні дилери, ми пройшли шлях становлення виробництва і тепер забезпечуємо повний цикл виготовлення стелажів. Будучи сімейною компанією, ми гарантуємо нашим клієнтам незмінну якість продукції протягом довгих років. З 2002 по 2019 рік Ви знали нас як ПП Кременчук, тепер же ми провели ребрендинг і продовжимо випускати якісні та недорогі стелажні системи під брендом STM Industry.

STM Industry - є виробником архівних (поличкових), палетних, складських стелажів, платформених візків, мезонінів і платформ. Ми здійснюємо повний комплекс послуг з проектування, постачання і монтажу складських, промислових і побутових стелажних систем. Великий досвід наших фахівців допомагає нам виготовляти стелажні конструкції будь-якої складності, знаходити оптимальні рішення для зберігання будь-якого товару, як з застосуванням вантажної техніки так і з ручним складуванням. Основною перевагою нашої компанії є можливість виготовляти будь-які розміри стелажних системи. Всі конструкції підбираються і розраховуються індивідуально, для кожного клієнта, з урахуванням всіх норм протипожежних і будівельних ДСТУ. STM Industry надає вам краще співвідношення ціни і якості на ринку стелажів і стелажних систем.

Великий верстатний парк дозволяє нам виготовляти не тільки стелажні системи, а й інші індивідуальні і масові вироби. Прокатні стани дозволяють виробляти складні профіля товщиною до 2 мм. Ми можемо випускати столи, навіси, маршові сходи, малі архітектурні форми, каркаси будь-якої складності, ворота. Повний цикл робіт від проектування до монтажу. Виготовляємо вироби з нержавіючої стали будь-яких марок (AISI 200, AISI 304, AISI 316, AISI 430). Також пропонуємо послуги по механічній обробці металу - токарні, фрезерні роботи. Термічна обробка заготовок. Згибання прутка з нагріванням. Виготовлення штампів для холодної штамповки металу.

Стеллажи