Мезоніни та платформи. Відмінності.

          Мезоніни і платформи за своєю суттю дуже близькі види стелажів, але відмінності все-таки є. Що ж у них спільного, а що відрізняє їх один від одного? Спільні риси цих двох видів стелажів в тому, що вони створюють додатковий поверх (поверхи) всередині будівлі. Якщо у вас високе складське приміщення, а товар різносортний і його недоцільно зберігати на палетах, то мезонін або платформа значно збільшать площу зберігання товару на складі.

Мезоніни

Мезонин
          При висоті приміщення 4 і більше метрів, експлуатація стелажів стає досить незручною, адже персоналу складу доводиться використовувати високі і нестійкі драбини і сходи, а мезонін або платформа створить додатковий рівень підлоги, ну наприклад, на висоті 2 метрів. Персонал складу по маршових сходах підніметься на другий рівень складу і безпечно буде оперувати товаром. Для завантаження товару на другий рівень можна використовувати кару або інше підйомне обладнення, встановлюючи товар на завантажувально / розвантажувальний майданчик. Далі товар може розвозитися на візках або розноситися вручну. Мезоніни створюються на основі складських або паллетних стелажів. Вибір основи мезоніну залежить від навантажень на полиці і на проходи мезоніну. Враховуються такі аспекти, як пересування візків або рокл по підлозі мезоніну, кількість персоналу та особливості розвантаження / завантаження товару.
Мезонин
          Мезоніни гарні тим, що можна скомбінувати варіанти зберігання і комплектації товару на складі. Наприклад, рівні нижче підлоги мезоніну залишаються для зберігання товару на палетах, а рівні вище підлоги мезоніну, для зберігання розукомплектованого товару або під складання товару для відвантаження.
Мезонин
          Найпростіші мезоніни - це однорівневі (встановлюється один рівень підлоги мезоніну). Але можливий виготовлення та встановлення мезонінів з двома і навіть трьома рівнями підлоги.

Платформи

Платформы
          Платформи - це також мезонінна конструкція яка має деякі відмінності від класичного мезоніну. Основні відмінності полягають у тому, що стійки, на яких встановлена платформа, не виходять за рівень підлоги самої платформи. Умовно кажучи, ми отримуємо великий стіл. На підлозі платформи можливо зберігати вантаж на палетах, перевозити на візках і роклах та встановлювати інші види стелажів (необхідно врахувати при проектуванні).
Платформы. Фермы
          Основою наших платформ служать ферми. Легкі конструкції здатні нести велику вагу. Висота і перетин ферми прораховуються нашими конструкторами окремо для кожної платформи.